Konopné semená Dinafem Feminizované

dinafem

 

Najpredávanejšie

 • 1.
  Purple Moby Dick 5ks

  Purple moby dick patrí medzi úplnú novinku roku 2018.Skrížili jednu zo...

  €55
 • 2.
  Blue Critical Auto 5ks

  Blue critical auto predstavuje úplnú novinku roku 2018.Je to v prevažnej...

  €34,50
 • 3.
  Purple afghan kush 5 ks

  Úplná novinka roku 2016 od spoločnosti dinafem.Je to odroda dominantná...

  €45
 • 4.
  Super Silver 5 ks

  Pre Super Silver je príznačné, že môže dosiahnuť až 4 metre a je...

  €35
 • 5.
  Moby Dick #2 - 5 ks

  Moby dick 2 sa vyznačuje veľmi silnými efektmy a tak nie je pre...

  €47
 • 6.
  California Hashplant 5 ks

  California hashplant je odrodou s dominanciou indica a vznikla zkrížením...

  €48
 • 7.
  Santa Sativa 5 ks

  Tak ako už z názvu vyplýva, ide o rastlinu s dominanciou sativa zložky a...

  €38
 • 8.
  Royale Haze 5 ks

  Royale haze sa vyznačuje niekoľko hodinovými účinkami bez akýchkoľvek...

  €39
 • 9.
  Shark Attack 5 ks

  Shark attack ponúka celkovú relaxáciu tela a svalov.Táto odroda, ktorá...

  €33
 • 10.
  Diesel 5 ks

  Diesel je jednou z najlepšie predávajúcich sa odrôd v spojených šttoch...

  €32
32
55 13255

Stránka 1 z 2 - 32 položiek celkom

 • blue critical auto Kód: 3603
  Blue Critical Auto 5ks

  Blue critical auto predstavuje úplnú novinku roku 2018.Je to v prevažnej miere indica a je to kríženec medzi critical auto a blueberry auto.Patrí medzi kompaktné rýchlo rastúce i keď nie veľmi do výšky odrody ktoré sa ku koncu sfarbujú do fialova.

  €34,50
 • Blue Hash 5 ks Kód: DIN37
  Blue Hash 5 ks
  Ide o odrodu s dominanciou indica,ktorá vznikla krížením Californian hash plant a blueberry.Jej výhodou je, že skvele odoláva chladným klimatickým podmienkam a je dobre odolná voči plesniam.Môžeme ju charakterizovať ako rastlinu stredného vzrastu,rýchlo rastúcu a produkujúcu mierne zemitú s prímesou čučoriedok.Skvelý výber aj pre začiatočníkov.

  €44
 • Blue Cheese 5 ks Kód: DIN21
  Blue Cheese 5 ks
  Blue cheese predstavuje hybrid medzi dvomi rastlinami, ktoré majú skvelú reputáciu a to je UK cheese a blueberry.Je to indica so silným, relaxačným účinkom a vysokou produkciou - 500 g na meter štvorcový.Má jedinečnú arómu "berries" a chuť je silná, ovocná a sladká s prímesou korenitosti.

  €33
 • Blue Cheese Auto 5 ks Kód: DIN4
  Blue Cheese Auto 5 ks
  táto odroda je výsledkom skríženia Cheese auto a novej odrody blueberry auto.Výsledkom je skvelá chuť a vôňa,ktorá má citrusový charakter Môže spolahlivo dosiahnuť až 1,2 metra v správnych podmienkach s 10 týždňovým cyklom.Je to výborná výzva pre fajšmekrov.

  €33
 • Blue Kush 5 ks Kód: DIN53
  Blue Kush 5 ks
  Táto odroda je veľmi silná, rastie podobne ako OG kush s veľkými kvetmi obkolesenými na každom konáry.Vytvára veľmi atraktívnu blueberry farbu prechádzájucu celým spektrom fialovej.Jej cyklus je 60 dňový a chuť sa dá prirovnať čerstvému citrusovmu ovociu.Euforické efekty sú pre ňu charakteristické.

  €40
 • Blue Thai 5 ks Kód: DIN22
  Blue Thai 5 ks
  Dinafem skrížili ich rýchlu odrodu blueberry s Thai skunkom z holandska a výsledkom je vysoká kvalita thai genetiky spolu s vysokým výnosom skunku.Táto sorta má 8- týždňový cyklus, je celkom odolná voči vlhkosti a plesni.Má sladkastú chuť a samozrejme pri chladnejších podmienkach sa sfarbuje nádherne do fialova.

  €39
 • Blue widow 5 ks Kód: DIN34
  Blue widow 5 ks
  Ako už z názvu vyplýva, ide o kríženca medzi white widow a blueberry a to tejto odrode dodáva skvelé vlastnosti vo forme krásnej vône a ešte lepšej chuti.Zafarbuje sa do fialova v chladnejších podmienkach a tak je potechou aj pre oči.

  €40
 • Bubba Kush 5 ks Kód: DIN52
  Bubba Kush 5 ks
  O bubba kush sa hovorí, že je to najlepšia Indica sveta.Ide o čistú indicu,ktorej listy sú široké,tmavo zelen a pokiaľ je chladnejšie sfarbuje sa do fialova.Vyzerá ako afgánska indika alebo čistý pakistan z hôr hindu kush.Chuť je čiastočne zemitá, korenistá a dlhotrvajúca.Vytvára extrémne kompaktné a silné kvety.

  €43
 • Bubba Kush Auto 5 ks Kód: DIN57
  Bubba Kush Auto 5 ks
  Bubba kush auto predstavuje autofloweringovú formu vytvorenú z jednej z najobľúbenejších indík na svete.Vytvára pevné palice s tmavozelenými listami.Vyznačuje sa nádhernou arómou.Vďaka Horám Hindu kush, kde táto genetika vznikala vdačí vlastnostiam ako nepotrebe veľkej zálievky a preto sa hodí aj na miesta s veľkým suchom a malou vlhkosťou.Obsahuje zložku cbd 0,5% a má 70 dňový cyklus.

  €44
 • California Hashplant 5 ks Kód: DIN46
  California Hashplant 5 ks
  California hashplant je odrodou s dominanciou indica a vznikla zkrížením california hashplant a northernlight.Cieľom bolo aby vznikla kvalitná rastlina s odolnosťou voči chladným podmienkam a tak isto voči plesniam.Vyrastie veľmi rýchlo a je vhodná aj do tam kde nie je veľa miesta.Aróma je príjemná (afgani) so zemitou prímesou.Je vhodná aj pre začiatočníkov.

  €48
 • Critical Cheese 5 ks Kód: DIN1
  Critical Cheese 5 ks
  Critical a cheese majú pôvod v skunku, rýchle a produktívne plodenie je dané samotnou genetikou.Vytvára kríkové štruktúry s veľkými kvetmi, preto je jednou z najobľúbenejších odrôd v európe a anglicku.Má veľmi silnú špecifickú vôňu a má 56 dňový cyklus.

  €40
 • Critical Jack Auto 5 ks Kód: DIN12
  Critical Jack Auto 5 ks
  Ide o výsledok dvoch najlepších klonov z produkcie dinafem, ktoré v sebe spájajú skvelý výsledok dosiahnutý v čo najkratšom čase.Má 70 dňový cyklus.Nádherná aróma a efekt robia z tejto odrody výborný zberateľský kúsok.

  €37
 • Deep Cheese 5 ks Kód: DIN20
  Deep Cheese 5 ks
  Dvojročná práca kríženia a výberu cheese odrody s najlepšími vlastnosťami sa vyplatila a vznikol deep cheese.Cyklus trvá osem týždňov a má štruktúru vianočného stromčeka.deep cheese sa môže pochváliť najsilnejšou chuťou spomedzi celého katalógu dinafem a stal sa jednou z najobľúbenejších 10 odrôd z celho sveta.

  €35
 • Diesel 5 ks Kód: DIN40
  Diesel 5 ks
  Diesel je jednou z najlepšie predávajúcich sa odrôd v spojených šttoch čo veľa napovedá o jeho kvalite.Meno získal na zklade vône a chuti,ktor je citrónová s prímesou zemitej naftovej arómy.Efekt je jemný,nie ťažký, gradujúci.Ide o odrodu ľahú na pestovanie,výborne odoláva chladným podmienkam a nemá problémy s plesňou čo je veľkou výhodou.

  €32
 • Dinachem 5 ks Kód: DIN15
  Dinachem 5 ks
  Ide o kríženca zo spolupráce dinafem a chemdog.Výsledkom je odroda vyznačujúca sa skvelou arómou,ktorá pripomína citrusové ovocie a jedinečná chuť.Táto odroda je dominantná na sativu a preto sa pýši silnými euforickými a kreatívnymi efektmi.Jeho cyklus trvá 55-60 dní.

  €45
 • Dinamex Auto 5 ks Kód: DIN60
  Dinamex Auto 5 ks
  Je vyšlachtený z cali sour, so silnou dieslovou arómou.Venovaná špeciálna pozornosť výbornej chuti spolu s čo najväčším výnosom.Má veľmi kompaktnú štruktúru, preto je vhodný i dnu, jeho cyklus je 75 dňový a je rezistentný voči prehnojeniu pokiaľ m dostatok svetla.Jeho silný fyzický efekt je skvelým zakončením dňa.

  €35
 • Haze 2.0 Auto 5 ks Kód: DIN10
  Haze 2.0 Auto 5 ks
  Ide o výsledok kríženia haze auto spolu s elitným klonom jacka herera.Je to veľmi produktívna verzia tvoriaca síce užšie ale za to ťažké kvety.K dosiahnutiu čo najlepších výsledkov si táto odroda pýta veľa hnojív a doplnkov, čo sa však následne vynahradí skvelou chuťou a vôňou.Ideálna kvetina pre fajnšmekrov.

  €39
 • Cheese 5 ks Kód: DIN30
  Cheese 5 ks
  Ide o kríženca old school skunk z anglicka a afgani.Produkuje skvelú vôňu ako aj chuť ako sa na poriadny cheese patrí.Cyklus má 8 týždňový a dostal sa do top 10 najlepších šmakov v amsterdame.Jeho účinky sú dlhotrvajúce.V nižších teplotách naberá nafialovú farbu.

  €35
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 32 položiek celkom