BioRoot Plus 1l

 
 
BioRoot Plus® koreňový stimulátor BioRoot Plus je prirodzený doplnok na podporu koreňového rastu, pomáha rastlinám vytvárať zdravé a bujné koreňové systémy. Obsahuje vitamíny, enzýmy, organické a humínové kyseliny, ktoré stimulujú koreňovú masu. BioRoot Plus sa výborne hodí pre semenáčiky a odrezky a pomáha mladým rastlinám vo vývoji silnej a odolnej koreňovej sústavy. U dospelých rastlín BioRoot Plus zlepšuje absorbciu živín a udržuje rastliny zdravé. BioRoot Plus používajte aj pri namáčaní semien, čím percentuálne zvýšite ich klíčivosť a zlepšíte zdravie mladého semenáčika. Pre rastliny vo fáze vývoja koreňov a vo vegetatívnej fáze. Používajte so všetkými živinami, v hydropónii, v akomkoľvek substráte. Použitie: 3 až 5 ml/l v hydroponii i pode - 3 ml/l do postreku na listy
€18,50    
Kód tovaru GHE2
Kategória GROWSHOP
 

BioRoot Plus®

koreňový stimulátor

BioRoot Plus je prirodzený doplnok na podporu koreňového rastu,  pomáha rastlinám vytvárať zdravé a bujné koreňové systémy. Obsahuje vitamíny, enzýmy, organické a humínové kyseliny, ktoré stimulujú koreňovú masu.
BioRoot Plus sa výborne hodí pre semenáčiky a odrezky a pomáha mladým rastlinám vo vývoji silnej a odolnej koreňovej sústavy. U dospelých rastlín BioRoot Plus zlepšuje absorbciu živín a udržuje rastliny zdravé.
BioRoot Plus používajte aj pri namáčaní semien, čím percentuálne zvýšite ich klíčivosť a zlepšíte zdravie mladého semenáčika.

Pre rastliny vo fáze vývoja koreňov a vo vegetatívnej fáze.
Používajte so všetkými živinami, v hydropónii, v akomkoľvek substráte.
Použitie: 3 až 5 ml/l v hydroponii i pode - 3 ml/l do postreku na listy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: