Vapbong

 
 
VAPBONG Vyrobený z laboratórneho skla a akostného silikónu, odolný, ľahké čistenie. Púzdro v tvare fixky. Obsahuje náhradné sitká, sklenenú skúmavku a štetec na čistenie. Rozmery: 12x75mm Prenosný vaporizér Vapbong vám umožní inhalovať účinné látky bez akéhokoľvek dymu, karcinogénov a iných škodlivých látok uvoľňovaných pri fajčení. Extrahovanie účinných látok prebieha prostredníctvom horúceho vzduchu, ktorý sa nasýti účinnými látkami z vložených rastlín. Predstavuje tak jednoduchú a účinnú alternatívu fajčenia. Vapbong prichádza so špeciálnou a unikátnou technológiou a dizajnom, ktorý maskuje vaporizér za zvýrazňovaciu fixku, čím ho chráni pred nechcenou pozornosťou a zároveň pred poškodením.
€53,77    
Kód tovaru VAPBONG
Kategória HEADSHOP
 

VAPBONG

Vyrobený z laboratórneho skla a akostného silikónu, odolný, ľahké čistenie.

Púzdro v tvare fixky.

Obsahuje náhradné sitká, sklenenú skúmavku a štetec na čistenie.

Rozmery: 12x75mm

Prenosný vaporizér Vapbong vám umožní inhalovať účinné látky bez akéhokoľvek dymu, karcinogénov a iných škodlivých látok uvoľňovaných pri fajčení. Extrahovanie účinných látok prebieha prostredníctvom horúceho vzduchu, ktorý sa nasýti účinnými látkami z vložených rastlín. Predstavuje tak jednoduchú a účinnú alternatívu fajčenia.

Vapbong prichádza so špeciálnou a unikátnou technológiou a dizajnom, ktorý maskuje vaporizér za zvýrazňovaciu fixku, čím ho chráni pred nechcenou pozornosťou a zároveň pred poškodením.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: