Konopné semená Dinafem Autoflowering, Strana 2

dinafem

 

Najpredávanejšie

30
180 130180

Stránka 2 z 2 - 26 položiek celkom

 • Moby Dick Auto 5 ks Kód: DIN8
  Najproduktívnejšia genetika od dinafem s jej vysokými obsahovými zložkami thc má konečne svoju sestru -auto moby dick.Vznikol kížením Haze s white widow.Odráža sa na ňom skvelá aróma a prekvapivá veľkosť .Má silný a dlhotrvajúci efekt a tak nie je medzi growerákmi obľubená len pre kvantitu ale hlavne kvalitu.

  €42
 • Moby Dick XXL Auto 5 ks Kód: DIN61
  Moby dick xxl vznikol krížením white widow a haze, čím vznikla vysoká kvetina s veľkým počtov obhodených konárov.Má veľký apetít na hnojivá a vďaka tomu produkuje krík, pri ktorom je ťažko uveriteľné že ide o automat.Má nádhernú píniovú vôňu a treba povedať že chuť je sladká, čím sa odlišuje od väčšiny indík.Moby dick je jednou z najobľúbenejších nielen auto odrôd, nakoľko si získa tak začiatočníka ale najmä pokročilých growerov.

  €42
 • OG Kush Auto 5 ks Kód: DIN58
  Ide o tretiu generáciu tohto autofloweringu z elitného klonu pochádzajúceho z USA.Bez ohľadu na to, že ide o automat, rastie ako sativa.Môže dosiahnuť výšku až 160 cm so 75 dňovým cyklom.Má očarujúcu píniovú arómu so známkami citrusových ovocí.Ide o relaxačnú odrodu.

  €44
 • Original Amnesia Auto 5 ks Kód: DIN9
  Je to nádherný a veľký kvet, ktorý rastie rýchlo s veľkými sativovitými listami.Napriek tomu že ide o sativu, podarilo sa vyšlachtiť odrodu, ktorá má veľké kvety a teda s dobrou úrodou treba rátať.Potrebuje 85 dňový cyklus a dokáže vyprodukovať až 150 g v ideálnych podmienkach.Ide o jeden z najsilnejších efektov zo všetkých auto verzí od dinafemu.

  €36
 • Sour Diesel Auto 5 ks Kód: DIN59
  Ide o tretiu generáciu autofloweringu vyšlachtenú zo sour diesel.Vytvára kompaktné palice, ktoré vytvárajú silnú dieslovú arómu.Vďaka vysoékmu obsahu kanabinoidu, má veľmi silný a dlhotrvajúci efekt.Pripravený je po 75 dňovom cykle.Je výborný pre začiatočníkov, nakoľko nevyžaduje takú starostlivosť (stačí aj menej zálievky a je rezistentný voči prehnojeniu).

  €39
 • White Cheese Auto 5 ks Kód: DIN7
  Ako už zo samotnho názvu vyplýva, ide o kríženca medzi auto white widow a auto cheesom.Intenzívna chuť odrody cheese spolu s veľkou úrodou white widow z neho robia výborný hybrid, ktorý podedil najlepšie vlastnosti genetiky oboch rodičov.Finálny produkt je sladký, má intenzívnu chuť a silné body efekty, je vhodný aj na medicínske účely.

  €32
 • White Widow Auto 5 ks Kód: DIN5
  Táto odroda je výsledkom kríženia najlepšieho samca critical plus a original white widow.Vyznačuje sa sladkastou chuťou,Listy sú široké,tmavo zelené a pokryté živicou.Kvety su veľké ,ťažké kompaktné s malým množstvom lístkov.Samozrejmosťou je charakteristická biela farba kvetov od druhej polovice kvetovej fázy.

  €37
 • White Widow XXL Auto 5 ks Kód: DIN65
  Ide o tretiu generáciu kríženia auto white widow s white widow.White widow xxl je veľmi podobná jej matke white widow s veľkými širokými listami, kompaktnými veľkými kvetmi a kvetinovou arómou..CBD je na úrovni 0,5 %.Táto produktívna rastlina sa zafarbuje do biela ku koncu cyklu,tak ako je príznačné pre všetky vdovy.Ide o veľkú kvetinu- až 160 cm dorastajúcu.

  €40

Stránka 2 z 2 - 26 položiek celkom