Konopné semená Dinafem

dinafem

 

Najpredávanejšie

30
203 130203

Stránka 1 z 4 - 64 položiek celkom

 • Amnesia XXL Auto 5 ks Kód: DIN63
  Amnesia XXL Auto 5 ks
  Amnesia xxl auto je vysokou rastlinou s listami príznačnými pre sativu,menej konárov s väčšími kvetmi zaistí skvelé dosvietenie na všetky potrebné miesta rastliny.Dorastá až do výšky 170 cm.Táto sativa má 90 dňový cyklus a vie na nej vzniknúť 170 g pri optimálnych podmienkach.Aróma sa vyznačuje sladkastou chuťou ovocia čo iste každého poteší.

  €39
 • Blue Amnesia XXL Auto 5 ks Kód: DIN69
  Blue Amnesia XXL Auto 5 ks
  Dinafem skrížil jednu z ich autofem odrôd, ktorá sa vyznačuje najväčším pomerom sativy s blueberry autofem aby vznikla táto špecilna odroda. Vyznačuje sa väčšou farebnosťou, ovocnejšou chuťou a a väčšími rozmermi.Pokiaľ je teplota nižšia, rastlina sa začne zfarbovať do fialovej farby.Preto vzniká nielen kvet so skvelou chuťou a vôňou ale aj prominentným vzhľadom ako sa na fialovú rodinu patrí.

  €31
 • blue critical auto Kód: 3603
  Blue Critical Auto 5ks

  Blue critical auto predstavuje úplnú novinku roku 2018.Je to v prevažnej miere indica a je to kríženec medzi critical auto a blueberry auto.Patrí medzi kompaktné rýchlo rastúce i keď nie veľmi do výšky odrody ktoré sa ku koncu sfarbujú do fialova.

  €34,50
 • Blue Hash 5 ks Kód: DIN37
  Blue Hash 5 ks
  Ide o odrodu s dominanciou indica,ktorá vznikla krížením Californian hash plant a blueberry.Jej výhodou je, že skvele odoláva chladným klimatickým podmienkam a je dobre odolná voči plesniam.Môžeme ju charakterizovať ako rastlinu stredného vzrastu,rýchlo rastúcu a produkujúcu mierne zemitú s prímesou čučoriedok.Skvelý výber aj pre začiatočníkov.

  €44
 • Blue Cheese 5 ks Kód: DIN21
  Blue Cheese 5 ks
  Blue cheese predstavuje hybrid medzi dvomi rastlinami, ktoré majú skvelú reputáciu a to je UK cheese a blueberry.Je to indica so silným, relaxačným účinkom a vysokou produkciou - 500 g na meter štvorcový.Má jedinečnú arómu "berries" a chuť je silná, ovocná a sladká s prímesou korenitosti.

  €33
 • Blue Cheese Auto 5 ks Kód: DIN4
  Blue Cheese Auto 5 ks
  táto odroda je výsledkom skríženia Cheese auto a novej odrody blueberry auto.Výsledkom je skvelá chuť a vôňa,ktorá má citrusový charakter Môže spolahlivo dosiahnuť až 1,2 metra v správnych podmienkach s 10 týždňovým cyklom.Je to výborná výzva pre fajšmekrov.

  €33
 • Blue Kush 5 ks Kód: DIN53
  Blue Kush 5 ks
  Táto odroda je veľmi silná, rastie podobne ako OG kush s veľkými kvetmi obkolesenými na každom konáry.Vytvára veľmi atraktívnu blueberry farbu prechádzájucu celým spektrom fialovej.Jej cyklus je 60 dňový a chuť sa dá prirovnať čerstvému citrusovmu ovociu.Euforické efekty sú pre ňu charakteristické.

  €40
 • Blue Thai 5 ks Kód: DIN22
  Blue Thai 5 ks
  Dinafem skrížili ich rýchlu odrodu blueberry s Thai skunkom z holandska a výsledkom je vysoká kvalita thai genetiky spolu s vysokým výnosom skunku.Táto sorta má 8- týždňový cyklus, je celkom odolná voči vlhkosti a plesni.Má sladkastú chuť a samozrejme pri chladnejších podmienkach sa sfarbuje nádherne do fialova.

  €39
 • Blue widow 5 ks Kód: DIN34
  Blue widow 5 ks
  Ako už z názvu vyplýva, ide o kríženca medzi white widow a blueberry a to tejto odrode dodáva skvelé vlastnosti vo forme krásnej vône a ešte lepšej chuti.Zafarbuje sa do fialova v chladnejších podmienkach a tak je potechou aj pre oči.

  €40
 • Bubba Kush 5 ks Kód: DIN52
  Bubba Kush 5 ks
  O bubba kush sa hovorí, že je to najlepšia Indica sveta.Ide o čistú indicu,ktorej listy sú široké,tmavo zelen a pokiaľ je chladnejšie sfarbuje sa do fialova.Vyzerá ako afgánska indika alebo čistý pakistan z hôr hindu kush.Chuť je čiastočne zemitá, korenistá a dlhotrvajúca.Vytvára extrémne kompaktné a silné kvety.

  €43
 • Bubba Kush Auto 5 ks Kód: DIN57
  Bubba Kush Auto 5 ks
  Bubba kush auto predstavuje autofloweringovú formu vytvorenú z jednej z najobľúbenejších indík na svete.Vytvára pevné palice s tmavozelenými listami.Vyznačuje sa nádhernou arómou.Vďaka Horám Hindu kush, kde táto genetika vznikala vdačí vlastnostiam ako nepotrebe veľkej zálievky a preto sa hodí aj na miesta s veľkým suchom a malou vlhkosťou.Obsahuje zložku cbd 0,5% a má 70 dňový cyklus.

  €44
 • California Hashplant 5 ks Kód: DIN46
  California Hashplant 5 ks
  California hashplant je odrodou s dominanciou indica a vznikla zkrížením california hashplant a northernlight.Cieľom bolo aby vznikla kvalitná rastlina s odolnosťou voči chladným podmienkam a tak isto voči plesniam.Vyrastie veľmi rýchlo a je vhodná aj do tam kde nie je veľa miesta.Aróma je príjemná (afgani) so zemitou prímesou.Je vhodná aj pre začiatočníkov.

  €48
 • critical auto Kód: 3615
  Critical + 2.0 Auto - 25 ks

  Kvantita a kvalita odrody critical + 2.0 od dinafem bola natoľko ukážková, že sa rozhodli pustiť do dvojročného kríženia tejto impozantnej kvetiny aby získali najlepšie vlastnosti klasického kritikalu a mohli dať vzniknúť jedinečnej autoflower verzii.Prekvapí najmä pokročilých growerov nakoľko je schopná produkcie, ktorá u  autoflowerov nie je zvyčajná.

  €180
 • critical + 2.0 Kód: 3612
  Critical + 2.0 - 25 ks

  Ide o čistého kríženca z radov critical a je ideálnym riešením pre veľkú produkciu a skvelú chuť.Ide o najrýchlejšiu a najvýnosnejšiu odrodu spomedzi celého katalógu dinafem.Pre vnútorné prostredie mu stačí len 45 dní, je veľmi odolný voči plesniam a vonia čisto skunkovo.

  €203
 • Critical + 2.0 - 5 ks Kód: C
  Critical + 2.0 - 5 ks
  Ide o čistého kríženca z radov critical a je ideálnym riešením pre veľkú produkciu a skvelú chuť.Ide o najrýchlejšiu a najvýnosnejšiu odrodu spomedzi celého katalógu dinafem.Pre vnútorné prostredie mu stačí len 45 dní, je veľmi odolný voči plesniam a vonia čisto skunkovo.

  €45
 • Critical + 2.0 Auto 5 ks Kód: DIN
  Critical + 2.0 Auto 5 ks
  Kvantita a kvalita odrody critical + 2.0 od dinafem bola natoľko ukážková, že sa rozhodli pustiť do dvojročného kríženia tejto impozantnej kvetiny aby získlai najlepšie vlastnosti klasického kritikalu a mohli dať vzniknúť jedinečnej autoflower verzii.Prekvapí najmä pokročilých growerov nakoľko je schopná produkcie, ktor u autoflowerou nie je zvyčajná.

  €40
 • Critical + 5 ks Kód: DIN27
  Critical + 5 ks
  Ide o jeden z najobľúbenejších druhov a preto sa ho tím dinafem rozhodol vylepšiť.Táto nová generácia je omnoho produktívnejšia, rýchlejšia a teda aj skôr končí.Najmarkantnejším znakom je jeho aróma a chuť ktorú vytvára.Voní ako ovocný skunk.Účinok je od začiatku do konca veľmi intenzívny.Je to kríženec medzi big bud a skunkom.

  €45
 • Critical + Auto 5 ks Kód: DIN11
  Critical + Auto 5 ks
  Je to hybrid Sativa/Indica/Ruderalis.M skvelú stavbu a štruktúru vďaka ktorej sa svetlo dostane aj do najtmavších miest kvetov.Samozrejmosťou je skvelá chuť a množstvo produkcie ktorá je pre critical charakteristická.

  €40
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 64 položiek celkom