PH Metre

 

Najpredávanejšie

8
269 18269

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • Milwaukee Automatic PH Controller Set Kód: AUTOPH
  Tento vysokokvalitný prístroj predstavuje revolúciu v meraní a udržiavaní správneho ph v živnom roztoku.Jednoducho dáte sondu do nádrže,nastavíte želateľné ph a prístroj sám nepretržite bude kontrolovať či v nádrži je ph také ako ste nastavili a pokiaľ nie,okamžite namixuje potrebné množstvo kyseliny do nádrže a nastaví ph.

  €269
 • PH Meter Bluelab Kód: PHBLUELAB
  Vysoko kvalitný ph meter od bluelab:rozpätie meranie-0,0-14,0.Kvalitná meracia sonda zaručí presné meranie,dlhšia doba udržania kalibrácie,baterky 2x AAA,ľahký a prenosný,indikátor skoro vybitej batérie,automatické vypnutie.

  €205
 • PH Meter Bluelab pre pôdu Kód: PHPODA
  Kvalitný ph meter od bluelab pre meranie ph pôdy.

  €212
 • PH meter Milwaukee Martini Kód: MARTINI
  Kvalitný digitálny ph meter od milwaukee s lcd displejom,meria tak ph ako aj teplotu vody,veľmi jednoduchá a rýchla kalibrácia,plne vodotesný.Rozpätie merania:-2-16,0.Automatická funkcia vypnutia šetrí batériu,elektróda sa dá nahradiť.Dodávaný v praktickom púzdre s kalibračnými roztokmi.

  €63,50
 • PH Meter Milwaukee MW100 Kód: MILWAUKEE100
  Výborný pomer kvality a ceny z rady milwaukee.Jednoduchá manipulácia,elektróda s 1 meter dlhým káblom.Rýchlejší procesor zabezpečuje rýchle meranie,digitálny displaj,veľmi rýchla a jednoduchá kalibrácia,Rozsah merania:0,0-14,0.

  €119
 • PH Meter Milwaukee PH600 Kód: PH600
  Jednoduché použitie,jednobodov kalibrácia pomocou pribaleného nástroja/7- kalibračný roztok,inštrukcie v balení.

  €40
 • PH Pen Bluelab Kód: PHPEN
  kvalitný digitálny ph meter bluelab:ukazovateľ ph hodnoty a teploty vody,meranie možné tak v stupňoch celzia ako aj farenheitoch,podsvietený LCD displaj,funkcia "hold", ukazovateľ skoro vybitej batérie,úplne vodotesný,samovypínacia funkcia po nejakom čase.

  €105
 • PH Test Kit GHE 500 meraní Kód: TESTKIT
  Veľmi jednoduché meranie-jednoducho nalejete živný roztok do skúmavky,pridáte dve kvapky priloženej tekutiny a pomocou farebného spektra okamžite zistíte rozpätie ph v živnom roztoku.

  €8

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom