Vaporizéry

 

Najpredávanejšie

10
598 110598

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom

 • jump kit green 00 64 Kód: 6002
  Atmos - jump dry herb vape pen

  Atmos jump je malý prenosný vape pen s výkonnou baterkou 1200mAh a nabíjaním cez USB.Kedykoľvek pripravený k použitiu.Na bylinky. V zelenom alebo zlatom karbónovom prevedení.

   

  €65
 • Crafty Kód: 2306
  Crafty

  Príručný vaporizér crafty od výrobcu volcano je zaručením kvality na každom kroku.Pomocou jednoduchej aplikcie na vašom smartfóne môžete ovládať viacero funkcií vášho vaporizéru-zistíte napríklad koľko batérie vám zostáva,vypnutie a zapnutie vibrácii a alarmu.Veľmi obľúbený vaporizér s jednoduchým použitím.

  €279
 • Da Vinci - Burl wood Kód: 2377
  Da Vinci - Burl wood

  Nový vaporizér Da Vinci,ktorý je od svojho predchodcu menší a s luxusnejším vzhľadom.Veľmi jednoduchá manipulácia.Obsahuje duálny náustok,batéria + A hodiny,možné použitie aj na olej.Možnosť nastavenia teploty podľa ľubovôle .

  €270
 • v5.opro Kód: 2635
  Flowermate v 5.0 mini herbs and oils

  Vaporizér FlowerMate Vapormax V 5.0 PRO mini je prenosný vaporizér, ktorý vyniká predovšetkým svojou veľkosťou. Má rozmery 8,5 x 5 x 2 cm a patrí medzi najmenšie elektronické vaporizéry na trhu. Je tak malý, že sa zmestí do každého vrecka. FlowerMate PRO mini disponuje digitálnym nastavením teploty od 40 °C do 230 °C. Je vhodný nielen pre bylinky, ale aj pre oleje a extrakty. Veľký prehľad bylín a ich odporúčaných teplôt vaporizácie si môžete v prohlédnút TU . Vaporizér môže mať nastavené meranie v stupňoch Fahrenheita °F. Stačí však súčasne stlačiť tlačidlá plus a mínus a vaporizér sa prepne na stupne Celzia °C.

   

  €160
 • hbZWvjss Kód: 3867
  glass pipe vaporizér

  Elegantná malá fajka vaporizér.15 cm dlhá.Obsahuje vo vnútri v komore tekutinu,ktorá po vložení do chladničky pred použitím ešte viac ochladí účinok dymu.Jednoduché použitie.

  €25
 • izy Kód: 7506
  IZY VAPE

  IZY VAPE

  Jednorazová elektronická cigareta Izy Vape na 600 ťahov (približne 2 krabičky cigariet), bez nikotínu. Vyskúšajte jeho lahodné chute bez popola a zápachu

  €15
 • 82e5ac7515feae152c6a93ed3c489a25 Kód: 4967
  Joyetech eGo AIO elektronická cigareta 2ml komplet kit
  Nová generácia elektronických cigariet všetko v jednom od Joyetech v eGo štýle využíva unikátny Cubis pohárový dizajn, ktorý zabraňuje akémukoľvek pretekaniu smerom k batérii. Nemusíte sa starať o to, aký clearomizér na batériu naskrutkovať, eGo AIO má všetko pohromade.
   
  eGo AIO je jednoduchá elektronická cigareta, ktorá nevyžaduje žiadne zložité nastavovanie, ani prípravu, je tak ideálna pre úplných začiatočníkov. Jednoducho ju po odskrutkovaní vrchnej časti naplníte a môžete bez starostí vapovať. Tiež prívod vzduchu sa dá prispôsobiť vašim potrebám a ešte viac tak vylepšiť silu potiahnutia a tvorbu pary.
   
  Kapacita batérie je 1500 mAh, čo i stredne silným fajčiarom postačí na celý deň. V prípade potreby však eGo AIO nabijete jednoducho pomocou micro USB portu. Široký výber máte i v prípade žhaviacich hláv, tie sú rovnaké ako pre Joyetech Cubis tank. V ponuke sú odpory 0,5Ω, 1,0Ω a 1,5Ω, pričom v sade sú už priložené dve 0,6Ω hlavy s nerezovou žhaviacou špirálkou, ktoré sa i napriek nízkemu odporu dajú klasicky fajčiť a poťahovať spôsobom ústa – pľúca.

  €30
 • Oil Black leaf Subdab vaporizér Kód: 4223
  Oil Black leaf Subdab vaporizér

  Vaporizér značky black leaf na olej,dab a wax vhodný vďaka adaptéru aj do každého bonga.Momentálne v zlatej farbe.

  €80
 • vap1 Kód: 5867
  Oil Vapo Big hero

  Vreckový vaporizér na olej a koncentráty.Jednoduché použitie,pripravený je kedykoľvek,kdekoľvek do 2 sekúnd.Nabíja sa cez USB

  Veľkosť :126xx19x19mm

  €65
 • pax 3 vaporizer the complete kit Kód: PAX
  PAX 3 vaporizér

  Všetko čo ste milovali na PAX 2 nájdete teraz v PAX 3 od PAX Labs (predtým Ploom), len vývoj napredoval o krok vpred. Elegantný a šik interiér je stále rozpoznateľný, ale farby, ktoré sú k dispozícii sú čierna, modrá, strieborná a ružovo-zlatá. Tak dobre ako vyzerá, sa rovnako dobre drží v ruke a ľahko sa používa vrátane začiatočníkov. Vnútorne však nový PAX 3 vaporizér prešiel výraznou prestavbou. Spätná väzba na predchodcu PAX3 od jeho užívateľov významne prispela k tomu, aby bola jeho súčasťou nová nádobka na koncentrát, vďaka čomu sa dajú jednoduchšie obmieňať tuhé a kvapalné aromaterepeutické zmesi. 

   

  Jednou z najdôležitejších sťažností týkajúcich sa PAX 2, ktorý bol predchodcom tohto vaporizéra bolo, že jeho komora bola príliš veľká pre tých, ktorý chceli len jednu inhaláciu. Berúc toto do úvahy, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšíril zážitok pre užívateľa a teraz prichádza aj s polovičným viečkom, ktoré sa hodí pre užívateľov, ktorí inhalujú krátko. Zároveň je dodávaný s 3 vekami na komoru, aby ste mohli aplikovať rôzne štýly inhalácie. Môžete si tiež vybrať z dvoch náustkov. Pravdepodobne však jeho najviac pôsobivou funkciou je to, že PAX 3 sa zahreje len v priebehu 15 sekúnd a zvyčajne ponúka okolo 1,5 hodiny celkovej prevádzky.

  €319
 • harmony pen vaporizer battery charger 9934 1 Kód: 6642
  Pen Vaporizer - vaporizačné pero Harmony - batéria plus nabíjačka

  Vaporizačné pero Harmony na e-liquidy.Obsahuje USB nabíjačku a batériu. Veľmi obľúbené,jednoduché na obsluhu.

  €10
 • Plenty Kód: PLENTY
  Plenty
  Výborný prenosný vaporizér od výrobcov vaporizéra volcano,čo hovorí samé za seba!15.5 x 22.5 x 5.5 cm.Veľmi tichý a ľahký.

  €319
 • Puffit 2 descreet vape Kód: 2378
  Puffit 2 descreet vape

  Vaporizér puffit bol navrhnutý v nenápadnom designe spreja pre astmatikov,m jednoduché použitie,4 levely nastavenia teploty.Led dióda vás upozorníkeď je prístroj pripravený na použitie.V balení je 7 náhradných sitiek,nabíjanie usb káblom.

  €180
 • s l640 Kód: 4463
  Solid valve set

  Solid valve set k volcano clasic alebo digit.

  €109
 • Vape pen - Honeystick beemaster Kód: 6462
  Vape pen - Honeystick beemaster

  "Bee Master“ je veľmi šikovné vape pero, ktoré má silnú nabíjateľnú batériu veľkosti 350mA / h vo veľkosti cigarety a prázdnu náplň.
  Zásobník, ktorý sa tiež nazýva nádrž na kvapalinu, je možné rýchlo a ľahko naskrutkovať na skrutkový závit 510er nabíjateľnej batérie.
  Rovnako rýchlo je možné nabíjať nabíjateľnú batériu aj pomocou priloženej nabíjačky USB.

  Na e-liquidy,extrakty,oleje

  €30
 • Breit Kód: 3360
  Vaporizér Breit

  Vreckový vaporizér značky Breit na byliny. Veľkosť: 130x27x27mm.Teplota je nastaviteľná od 149-224 stupňov celzia. Led displaj,batéria na jedno nabitie vydrží dlhšie oproti iným vreckovým vaporizérom. Veľmi jednoduchá manipulácia.

  €118
 • Vaporizér Breit IE Kód: 3363
  Vaporizér Breit IE

  Vreckový vaporizér Breit IE na byliny aj koncentráty  a olej s extra veľkou nahrievacou komorou.Veľkosť:103x33x28mm.Led display a nastaviteľná teplota v rozmedzí od 0-230 stupňov len za 25 sekúnd.

  €150
 • Mighty and Crafty Portable Vaporizers Kód: 3588
  Vaporizér Mighty

  Vaporizér Mighty od výrobcu Volcana predstavuje prenosný vaporizér vyrobený z certifikovaných a odolných materiálov.Veľkosť 14x83cm a váha 235g.Má dva krát silnejšiu batériu ako jeho menší brat crafty,k dispozícii je nastaviteľná teplota od 40-210 stupňov.Možnosť vaporizovať aj koncentráty a extrakty.V balení je sú aj náhradné diely tak aby ste po kúpe dlho nič nepotrebovali.Dĺžka nabíjania 2 hodiny,výdrž batérie 1,5 hodiny.Na kanály youtube objavíte množstvo tutorial videí.

  €329
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom