SANLIGHT Q6W LED MODUL 215W

 
 

Vysoko účinný 215W LED systém osvetlenia rastlín pre vnútorné aplikácie.

€685    
Kód tovaru 4214
Kategória GROWSHOP
 

LED modul Q6W bol yvinutý vďaka skúsenostiam získanými spoločnosťou SANlight za posledné roky, osvetlenie spája všetky výhody, ktoré SANlight prináša s novými funkciami, ktoré robia produkt pohodlnejším na používanie a s možnosťou vylepšenia v budúcnosti.

Najvyššia účinnosť, dokonalé ovládanie svetla a pasívne chladenie dopĺňajú niektoré nové funkcie.

Pomocou T konektora (k dispozícii ako príslušenstvo) môžete v na jednu zásuvkuzapojiť až 7 svetiel Q6W. Pri priemyselných aplikáciách je možné na jednom ističi prevádzkovať ešte viac svetiel.

Sekundárna optika (šošovka) má presne definovaný 90 ° uhol vyžarovania. V dôsledku toho sa svetlo rozdelí homogénne na vašu plochu obrábania a straty spôsobené rozptylom svetla sa minimalizujú. Široký radiačný vzor vám tiež pomáha kultivovať vysoko rastové interiérové rastliny s obmedzenou výškou.

Chov ovocia tvoriacich krátkodobé rastliny v interiéri bez denného svetla si vyžaduje najmä vysokú intenzitu svetla (PPFD).

Širokopásmové svetelné spektrum Q6W podporuje nielen maximálnu rýchlosť fotosyntézy, ale aj pomáha zariadeniu regulovať svoju hormonálnu rovnováhu. Lepšie výnosy a zdravšie rastliny sú výsledkom.

Ako užívateľ Q6W môžete po niekoľkých rokoch prevádzky ľahko a nákladovo efektívne vylepšiť svetlo na najnovšiu technológiu tým, že moduly LED nahradia certifikovaný maloobchodný partner. Nielen šetrí zdroje, ale aj vaše peniaze.

S modelom Q6W spoločnosť SANlight vytvorila produkt, ktorý je všestranný a nezanecháva nič, čo by bolo žiaduce.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: