Trimery

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

 • TRIMMER Kód: 2897
  Spin Pro Tumble trimmer 41 cm

  Spin pro tumble trimmer predstavuje veľkého pomocníka pri čistení.Je tichší ako ostatné trimmery na trhu,rýchly a spoľahlivý.Priemer hrnca je 41 cm,šetrí hodiny pracnej roboty.V balení aj náhradné nože.

  €279
 • TRIMMER Kód: 2900
  Spin Pro Tumble trimmer 50 cm

  Spin pro tumble trimmer predstavuje veľkého pomocníka pri čistení.Je tichší ako ostatné trimmery na trhu,rýchly a spoľahlivý.Priemer hrnca je 50 cm,šetrí hodiny pracnej roboty.V balení aj náhradné nože.

  €389
 • TRIMMER Kód: 2903
  Spin Pro Tumble trimmer 61 cm

  Spin pro tumble trimmer predstavuje veľkého pomocníka pri čistení.Je tichší ako ostatné trimmery na trhu,rýchly a spoľahlivý.Priemer hrnca je 61 cm,šetrí hodiny pracnej roboty.V balení aj náhradné nože.

  €499
 • Trimbox Kód: TRIMBOX
  Trimbox
  Trimbox-ľahký a prenosný pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Rozdiel oproti trimpro unplugged je v jeho menšej veľkosti a prídavnému vrecu pre výsledný produkt.

  €809
 • Trimpro Automatic Kód: TRIMPRO7
  Trimpro Automatic
  Trimpro automatic-obrovský pomocník-NECHAJTE CELÚ PRÁCU NA TRIMPRO AUTOMATIC!.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €2 200
 • Trimpro Automatic XL Kód: TRIMPRO8
  Trimpro Automatic XL
  Trimpro automatic-obrovský pomocník-NECHAJTE CELÚ PRÁCU NA TRIMPRO AUTOMATIC!.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.99,1 cm x 91,4 cm x 129,5cm

  €8 349
 • Trimpro Classic Kód: TRIMPRO3
  Trimpro Classic
  Trimpro workstation-obrovský pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €1 450
 • Trimpro Rotor Kód: TRIMPRO4
  Trimpro Rotor
  Trimpro rotor-obrovský pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €1 425
 • Trimpro Rotor Workstation Kód: TRIMPRO5
  Trimpro Rotor Workstation
  Trimpro rotor a workstation-obrovský pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €1 625
 • Trimpro Unplugged Akcia Tip Kód: TRIMPRO1
  Trimpro Unplugged
  Trim pro unplugged-ľahký a prenosný pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.

  Pôvodne: €699
  Ušetríte: €349 (–49 %)

  €350
 • Trimpro Workstation Kód: TRIMPRO2
  Trimpro Workstation
  Trimpro workstation-obrovský pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Obsahuje pracovnú plochu 45x45cm.Oproti klasickým modelom je použitie jednoduchšie.

  €1 110
 • Tumble Trimmer Kód: 2317
  Tumble Trimmer

  Unikátna pomôcka -tumble trimmer-ľahký a prenosný pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Priemer 43 cm,výška 45 cm.

  €369

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom