King Palm

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • king palm fruit passion 1minis 1g each 2 700x700 Akcia Kód: 6669
  King Palm 2x mini rolls - fruit passion

  King Palm 2ks mini rolls - Sú exclusívne predrolované blunty s vôňou ovocnej zmesy. Sú vyrobené so špeciálnych Cordia listov s predrolovaným vnútorným filtrom z kukuričnej šupky - je úplne prírodný bez farbív, lepidiel alebo iného odpadu.Terpénové Filtre-Špičky filtra poskytujú takú stabilitu a filtráciu, akej sa ostatné špičky filtra nedokážu vyrovnať. Vo vnútri každého filtra je ďalšia z revolučných myšlienok spoločnosti King Palms, stlačiteľná pop-guľa naplnená terpénmi získanými z ovocia a prírodných esenciálnych olejov. Terpénové filtračné špičky vám umožnia vychutnať si sladké chute spolu s vašou obľúbenou bylinkou.  Pôvodne: €5
  Ušetríte: €1,10 (–22 %)

  €3,90
 • kingpalm margarita 1 1200x1200 Akcia Kód: 6675
  King Palm 2x mini rolls - margarita

  King Palm 2ks mini rolls - Sú exclusívne predrolované blunty s vôňou margarity. Sú vyrobené so špeciálnych Cordia listov s predrolovaným vnútorným filtrom z kukuričnej šupky - je úplne prírodný bez farbív, lepidiel alebo iného odpadu.Terpénové Filtre-Špičky filtra poskytujú takú stabilitu a filtráciu, akej sa ostatné špičky filtra nedokážu vyrovnať. Vo vnútri každého filtra je ďalšia z revolučných myšlienok spoločnosti King Palms, stlačiteľná pop-guľa naplnená terpénmi získanými z ovocia a prírodných esenciálnych olejov. Terpénové filtračné špičky vám umožnia vychutnať si sladké chute spolu s vašou obľúbenou bylinkou.

  Pôvodne: €5
  Ušetríte: €1,10 (–22 %)

  €3,90
 • king palm watermelon 1 Kód: 6672
  King Palm 2x mini rolls - watermelon

  King Palm 2ks mini rolls - Sú exclusívne predrolované blunty s vôňou vodného melóna. Sú vyrobené so špeciálnych Cordia listov s predrolovaným vnútorným filtrom z kukuričnej šupky - je úplne prírodný bez farbív, lepidiel alebo iného odpadu.Terpénové Filtre-Špičky filtra poskytujú takú stabilitu a filtráciu, akej sa ostatné špičky filtra nedokážu vyrovnať. Vo vnútri každého filtra je ďalšia z revolučných myšlienok spoločnosti King Palms, stlačiteľná pop-guľa naplnená terpénmi získanými z ovocia a prírodných esenciálnych olejov. Terpénové filtračné špičky vám umožnia vychutnať si sladké chute spolu s vašou obľúbenou bylinkou.

   

  €5

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom