Zber

kategoria zber

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

 • Bubbleator Kód: BUBBLE
  Bubbleator
  bubbleator až do 500g.

  €222
 • Bubbleator XL Kód: BUBBLE2
  Bubbleator XL
  bubbleator až do 800g.

  €555
 • Honey Bee Extractor Kód: EXTRACTOR
  Honey Bee Extractor
  Honey Bee Extractor

  €37,85
 • Iceolator Maxtractor 19l/5 vriec Akcia Kód: ICE1
  Iceolator Maxtractor 19l/5 vriec

  ICEOLATOR maxtractor-19 l, 5 vriec

  Pôvodne: €59
  Ušetríte: €30 (–50 %)

  €29
 • Lis 10 ton Kód: LIS10
  Lis 10 ton
  Lis pre profesionálov, súčasťou sú formy. Možnosť dokúpiť fóliu.

  €320
 • Nožnice Hortiline Kód: NOZNICE1
  Nožnice Hortiline
  perfektné a prakticé nožnice,ľahké do ruky,jednoduché strihanie.

  €4,90
 • Nožnice Leaf Kleen Kód: NOZNICE
  Nožnice Leaf Kleen
  Skvelé nožnice pre pohodlné strihanie.

  €12,90
 • Sieť na sušenie DRY NET 1 poschodie Kód: DRYNET1
  Sieť na sušenie DRY NET 1 poschodie
  Sieť na sušenie,priemer 60 cm, 1 poschodie.

  €10
 • Sieť na sušenie DRY NET 6 poschodí Kód: DRYNET6
  Sieť na sušenie DRY NET 6 poschodí
  Sieť na sušenie rastlinného materiálu. Priemer po rozložení 90 cm, z každého homeboxu urobí drybox. 6 poschodí, po použití ľahko očistiteľné a veľmi skladné, zloží sa na priemer cca 40 cm, výška cca 15 cm.

  €49
 • Sieť na sušenie DRY NET 8 poschodí Kód: DRYNET8
  Sieť na sušenie DRY NET 8 poschodí
  Sieť na sušenie,priemer 90 cm, 8 poschodí.

  €50
 • TRIMMER Kód: 2897
  Spin Pro Tumble trimmer 41 cm

  Spin pro tumble trimmer predstavuje veľkého pomocníka pri čistení.Je tichší ako ostatné trimmery na trhu,rýchly a spoľahlivý.Priemer hrnca je 41 cm,šetrí hodiny pracnej roboty.V balení aj náhradné nože.

  €279
 • TRIMMER Kód: 2900
  Spin Pro Tumble trimmer 50 cm

  Spin pro tumble trimmer predstavuje veľkého pomocníka pri čistení.Je tichší ako ostatné trimmery na trhu,rýchly a spoľahlivý.Priemer hrnca je 50 cm,šetrí hodiny pracnej roboty.V balení aj náhradné nože.

  €389
 • TRIMMER Kód: 2903
  Spin Pro Tumble trimmer 61 cm

  Spin pro tumble trimmer predstavuje veľkého pomocníka pri čistení.Je tichší ako ostatné trimmery na trhu,rýchly a spoľahlivý.Priemer hrnca je 61 cm,šetrí hodiny pracnej roboty.V balení aj náhradné nože.

  €499
 • Trimbox Kód: TRIMBOX
  Trimbox
  Trimbox-ľahký a prenosný pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Rozdiel oproti trimpro unplugged je v jeho menšej veľkosti a prídavnému vrecu pre výsledný produkt.

  €809
 • Trimpro Automatic Kód: TRIMPRO7
  Trimpro Automatic
  Trimpro automatic-obrovský pomocník-NECHAJTE CELÚ PRÁCU NA TRIMPRO AUTOMATIC!.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €2 200
 • Trimpro Automatic XL Kód: TRIMPRO8
  Trimpro Automatic XL
  Trimpro automatic-obrovský pomocník-NECHAJTE CELÚ PRÁCU NA TRIMPRO AUTOMATIC!.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.99,1 cm x 91,4 cm x 129,5cm

  €8 349
 • Trimpro Classic Kód: TRIMPRO3
  Trimpro Classic
  Trimpro workstation-obrovský pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €1 450
 • Trimpro Rotor Kód: TRIMPRO4
  Trimpro Rotor
  Trimpro rotor-obrovský pomocník.Vnútri hlavice sa nachádzajú kožené popruhy ošetrené špeciálnym olejom vďaka ktorému nedochádza k prilepeniu ,ktoré sa otáčajú pomocou vrchnej páky.Na spodnej časti sa nachádza primeraná mriežka a pod ňou ostré ocelové čepele,ktoré zaisťujú rýchlu pomoc bez žiadnych strát.Veľmi tichý a efektívny pomocník keď čas tlačí.

  €1 425
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom