Flora Kleen 5l

 
 
FloraKleen General Hydroponics Flora Kleen je unikátny čistiaci roztok. Je určený k odstráneniu zbytkov hnojív, ktoré sa časom nahromadia v hydroponických systémoch, rastových médiach a substrátoch. Použitie je bezpečné pre všetky systémy a média. Možno používať tiež pre vyčistenie systému od nahromadených solí po zbere. Na rozdiel od ostatných produktov tohto typu na trhu, General Hydroponics Flora Kleen nie založený na enzýmovej báze, využíva úplne inú technológiu. Flora Kleen može byť použitý v ktoromkoľvek životnom cykle rastliny. Účinok FloraKleen v priebehu kultivácie: rozpúšťa nahromadené minerálne soli znižuje záťaž na rastliny zposobenú prebytkom živín mikrobiálne oživuje substrát K čisteniu hydroponických systémov od nadbytku solí, ktoré sa hromadia pri pravidelnom hnojení používajte FloraKleen raz mesačne. FloraKleen sa výborne hodí pre finálny výplach: Používajte FloraKleen ako finálny výplach niekoľko dní pred zberom k dozreniu a cukornatosti. Používajte samotný, alebo v kombinácii s Ripenom.. Vysoká koncentrácia a nízka cena FloraKleen – to je ekonomická volba k ochrane vašich rastlín – pre hydroponické systémy a substráty. NÁVOD na použitie: Pre hydroponické systémy: Medzi výmenami hnojivových roztokov: 1.5 až 3 ml FloraKleen na 1 liter vody. Použite slabší roztok pre mladé alebo krehké rastliny, silnejší roztok pre staršie alebo silnejšie rastliny, ktoré majú bližšie ku zberu. 24 hodín nechajte samotný roztok cirkulovať systémom, až potom pridajte hnojivá Finálny výplach pred zberom: Samotný: odčerpajte starý živinový roztok. Naplňte hydroponický zásobník čerstvou vodou a zmiešajte s FloraKleen v pomere 3 ml FloraKleen na 1 liter vody. Nechajte tento roztok cirkulovať systémom posledný deň alebo dva pred zberom. S Ripenom*: 3 ml FloraKleen na liter vody behom 2 dni pred zbero pre zvýšenie úrovne cukru Pre substráty : Samotný: 1.5 až 3 ml na 1 liter vody. Zalejte substrát týmto roztokom – roztok musí vytiecť von z nádoby. S Ripenom*: 3 ml FloraKleen na liter vody 2 dni pred zberom na zvýšenie obsahu cukru. * FloraKleen a Ripen nie sú antagonistické (nepotlačujú sa), ale pracujú v dokonalej synergii.
€19,20    
Kód tovaru GHE31
Kategória GROWSHOP
 

FloraKleen

General Hydroponics Flora Kleen je unikátny čistiaci roztok. Je určený k odstráneniu zbytkov hnojív, ktoré sa časom nahromadia v hydroponických systémoch, rastových médiach a substrátoch. Použitie je bezpečné pre všetky systémy a média. Možno používať tiež pre vyčistenie systému od nahromadených solí po zbere. Na rozdiel od ostatných produktov tohto typu na trhu, General Hydroponics Flora Kleen nie založený na enzýmovej báze, využíva úplne inú technológiu.

Flora Kleen može byť použitý v ktoromkoľvek životnom cykle rastliny.

Účinok FloraKleen v priebehu kultivácie:

 • rozpúšťa nahromadené minerálne soli
 • znižuje záťaž na rastliny zposobenú prebytkom živín
 • mikrobiálne oživuje substrát

K čisteniu hydroponických  systémov od nadbytku solí, ktoré sa hromadia pri pravidelnom hnojení používajte FloraKleen raz mesačne.

FloraKleen sa výborne hodí pre finálny výplach:

 • Používajte FloraKleen ako finálny výplach niekoľko dní pred zberom k dozreniu a cukornatosti.
 • Používajte samotný, alebo v kombinácii s Ripenom..

Vysoká koncentrácia a nízka cena FloraKleen – to je ekonomická volba k ochrane vašich rastlín – pre hydroponické  systémy a substráty.

NÁVOD na použitie:

Pre hydroponické systémy:

 • Medzi výmenami hnojivových roztokov:  1.5 až 3 ml FloraKleen na 1 liter vody.
  Použite slabší roztok pre mladé alebo krehké rastliny, silnejší roztok pre staršie alebo silnejšie rastliny, ktoré majú bližšie ku zberu. 24 hodín nechajte samotný roztok cirkulovať systémom, až potom pridajte hnojivá
 • Finálny výplach pred zberom:
  1. Samotný: odčerpajte starý živinový roztok. Naplňte hydroponický zásobník čerstvou vodou a zmiešajte s FloraKleen v pomere 3 ml FloraKleen na 1 liter vody. Nechajte tento roztok cirkulovať systémom posledný deň alebo dva pred zberom.
  2. S Ripenom*:  3 ml FloraKleen na liter vody behom 2 dni pred zbero pre zvýšenie úrovne cukru

Pre substráty :

 1. Samotný:  1.5 až 3 ml na 1 liter vody. Zalejte substrát týmto roztokom – roztok musí vytiecť von z nádoby.
 2. S Ripenom*:  3 ml FloraKleen na liter vody 2 dni pred zberom na zvýšenie obsahu cukru.

* FloraKleen a Ripen nie sú  antagonistické (nepotlačujú sa), ale pracujú v dokonalej synergii.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: