Koncový Uhlíkový Filter 360m³/h-125mm

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Koncový Uhlíkový Filter 360m³/h max.460m3/h-125mm,výška 40 cm

Bežná cena €145
Ušetríte €10 (–6 %)
€135    
Kód tovaru FIL125A
Kategória GROWSHOP
 

Koncový uhlíkový filter - Industry line 460 m3/hod, kvalitný filter s odolnosťou proti zápachu až 2 roky, spojka trubice125 mm, výška 400 mm, hmotnosť fitra 5,54 kg, CTC80 (čisté uhlie), odolnosť proti zápachu 2 roky, filter je možné repasovať. Vhodné spojiť s ventilátorom pomocou Iso flex, ktorá znižuje hlučnosť ventilácie. Optimálny ventilátor s výkonom 360 m3/h.

Filtre Industrial editon sú určené pre profesionálnych pestovateľov, ktorí požadujú vynikajúci výkon, trvanlivosť a kvalitu. Na trhu nie je dispozícií žiadny lepší uhlíkový filter!
Okrem bezkonkurenčnej kvality našého aktívneho uhlia (používa vo všetkých našich filtrov). Prima Klima tiež vyvinula vlastnú techniku ​​na zabezpečenie toho, aby bolo aktívne uhlie osadené do filtrov rovnomerne. To znamená, že každý kubický centimeter aktívneho uhlia je plne využitý pre jej zamýšľaný účel: Silnú priemyselnú filtráciu vzduchu! Vďaka vyššej uhlíkovej hustote má aktívny granulát minimálnu možnoť pohybu, čo zabezpečuje minimálnu produkciu prachu oproti konkurenčným výrobkom.

Profi filtre sa môžu pochváliť vynikajúcou kvalitou, filtre sú doplnené o vstavané závesné háky pre ľahšiu montáž najmä v horizontálnej polohe.

Filtre Industrial edition majú dlhšiu životnosť než akékoľvek konkurenčné uhlíkové filtre - dva roky.

Možnosť využitia:

Sklenníky, nemocnice, reštaurácie alebo stánky s rýchlym občerstvením, fabriky, v chemickom priemysle, verejné budovy, kuchyne, toalety, kancelárske priestory, krematória a obchody s mäsom.

Možné používať do max 70 °
Maximálna vzlhkosť vzduchu 70 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: