Root booster 1l

 
 

Root booster  koreňový stimulátor Root booster  je prirodzený doplnok na podporu koreňového rastu, pomáha rastlinám vytvárať zdravé a bujné koreňové systémy. Obsahuje vitamíny, enzýmy, organické a humínové kyseliny, ktoré stimulujú koreňovú masu. Root booster  sa výborne hodí pre semenáčiky a odrezky a pomáha mladým rastlinám vo vývoji silnej a odolnej koreňovej sústavy. U dospelých rastlín Root booster  zlepšuje absorbciu živín a udržuje rastliny zdravé. Root booster  používajte aj pri namáčaní semien, čím percentuálne zvýšite ich klíčivosť a zlepšíte zdravie mladého semenáčika. Pre rastliny vo fáze vývoja koreňov a vo vegetatívnej fáze. Používajte so všetkými živinami, v hydropónii, v akomkoľvek substráte. Použitie: 3 až 5 ml/l v hydroponii i pode - 3 ml/l do postreku na listy

€19,50    
Kód tovaru GHE2
Kategória GROWSHOP
 

Root booster 1l

koreňový stimulátor

BioRoot Plus je prirodzený doplnok na podporu koreňového rastu,  pomáha rastlinám vytvárať zdravé a bujné koreňové systémy. Obsahuje vitamíny, enzýmy, organické a humínové kyseliny, ktoré stimulujú koreňovú masu.
BioRoot Plus sa výborne hodí pre semenáčiky a odrezky a pomáha mladým rastlinám vo vývoji silnej a odolnej koreňovej sústavy. U dospelých rastlín BioRoot Plus zlepšuje absorbciu živín a udržuje rastliny zdravé.
BioRoot Plus používajte aj pri namáčaní semien, čím percentuálne zvýšite ich klíčivosť a zlepšíte zdravie mladého semenáčika.

Pre rastliny vo fáze vývoja koreňov a vo vegetatívnej fáze.
Používajte so všetkými živinami, v hydropónii, v akomkoľvek substráte.
Použitie: 3 až 5 ml/l v hydroponii i pode - 3 ml/l do postreku na listy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: