Ventilátor UFO RVK 150mm 665m³/h

 
 
Plášť ventilátora vyrobený z plastu (polyamid) Regulovateľné otáčky Vstavaný tepelný kontakt s elektr. resetom Možnosť inštalácie v ľubovoľnej polohe Montážna konzola súčasťou dodávky Spoľahlivý - nevyžaduje údržbu Ventilátory RVK sú určené pre montáž do kruhového potrubia. Plášť ventilátora je vyrobený z plastu PA6 (polyamid s 15% podielom sklenných vlákien). Ventilátory majú obežné kolesá s dozadu zahnutými lopatkami a motory s vonkajším rotorom. Ventilátory je možné regulovať 5-st. regulátorom otáčok (transformátor) alebo plynulým regulátorom otáčok (tyristor). Na ochranu motora má ventilátor vstavané tepelné kontakty s elektrickým resetom podľa EN 60335-2-80 okrem RVK 100E2-A1 a RVK 125E2-A1, ktoré majú impedančnú ochranu.
€145    
Kód tovaru RVK150.
Kategória GROWSHOP
 
  • Plášť ventilátora vyrobený z plastu (polyamid)
  • Regulovateľné otáčky
  • Vstavaný tepelný kontakt s elektr. resetom
  • Možnosť inštalácie v ľubovoľnej polohe
  • Montážna konzola súčasťou dodávky
  • Spoľahlivý - nevyžaduje údržbu

 

Ventilátory RVK sú určené pre montáž do kruhového potrubia.
Plášť ventilátora je vyrobený z plastu PA6 (polyamid s 15% podielom sklenných vlákien). Ventilátory majú obežné kolesá s dozadu zahnutými lopatkami a motory s vonkajším rotorom.


Ventilátory je možné regulovať 5-st. regulátorom otáčok (transformátor) alebo plynulým regulátorom otáčok (tyristor).

 

Na ochranu motora má ventilátor vstavané tepelné kontakty s elektrickým resetom podľa EN 60335-2-80 okrem RVK 100E2-A1 a RVK 125E2-A1, ktoré majú impedančnú ochranu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: