White Widow 3 ks

 
 

Konopné semená White Widow (známe ako Biela vdova) 3 ks od holandskej seed banky Dutch Passion. Biela vdova je asi najuznávanejšou súčasnou holandskou odrodou konope. Táto legendárna rastlina získala svoj názov White Widow podľa svojich palíc. Tie sú obalené takým množstvom THC, že pôvodná farba klasov doslova mizne. Dym je jemný a hutný. Pocit High sa takmer nedá popísať slovami, ide naozaj o obrovský zážitok pre každého fanúšika cannabis. Biela Vdova sa hodí na indoor pod lampu alebo do skleníka. U outdooru je doba zberu koncom septembra. Obsah THC: 18.9%

€35    
Kód tovaru DP4848
Kategória KONOPNÉ SEMENÁ
 

Konopné semená White Widow (známe ako Biela vdova) 3 ks od holandskej seed banky Dutch Passion. Biela vdova je asi najuznávanejšou holandskou odrodou súčasnosti. Táto legendárna rastlina získala svoj názov White Widow podľa svojich palíc. Tie sú obalené takým množstvom THC, že pôvodná farba klasov doslova mizne. Dym je jemný a hutný. Pocit High sa takmer nedá popísať slovami, ide naozaj o obrovský zážitok pre každého fanúšika cannabis.

Indoor vs. Outdoor: Biela Vdova sa hodí na indoor pod lampu alebo do skleníka. U outdooru je doba zberu koncom septembra.

Obsah THC: 18,9%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: